t17.png t02.jpg t12.png t15.png t18.png t13.png t14.png t08.jpg t01.jpg t16.png t22.png t19.png t20.png t11.jpg t21.png

Start

Aktualności:


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...


Kalendarz

« kwiecień 2018 »
PnWŚCzPSN
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
************************************************************************************************************
 
**************************************************************************
Gratulujemy wszystkim uczestnikom I Edycji Programu "The Voice Kids" wspaniałych wykonań. W szczególności pragniemy podziękować i pogratulować wielokrotnym uczestnikom naszych Festiwali: Roksanie Węgiel (gratulacje podwójne),Wiktorii Tracz, Neli Zawadzkiej, Oliwii Kopiec, Gabrysi Borys, Erykowi Waszczukowi, Zuzi Janik oraz Karolina Szczurowskiej.
 
Wielokrotnie z wielkim powodzeniem reprezentowaliście Eurofestiwale na  Miedzynarodowych Konkursach w Polsce, we Wloszech, w Bulgarii, na Malcie, w Macedonii, Danii oraz Gruzji.
 
Jest nam bardzo miło, że Wasza praca, talent i samozaparcie, wysiłek i poświęcenie Rodziców i Instruktorów zostały docenione.
 
WIELKIE GRATULACJE
Do zobaczenia na Eurofestiwalach wkrótce.
 
Krystyna Piotrowska wraz z zespołem www.eurofestiwale.pl
 
******************************************************************************
Zapraszamy do udziału w:
 
XVI Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży
"MAGIA ITALIANA 2018"
30.06-06.07.2018-Rimini (Włochy)
 
XXVI Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży
“My – XXI wiek”
16.08 – 23.08.2018
Słoneczny Brzeg (Bułgaria)
 
XI Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii”
09– 15.09. 2018
Lido di Jesolo –Wenecja (Włochy)
 
Zgłoszenia do 31.03.2018. Szczegóły na www.eurofestiwale.pl
kontakt: Krystyna Piotrowska - piotrowskakrystyna@o2.pl
*******************************************************************************
 
Zakończył się

Festiwal -Konkurs "INTERSHOW" Nowy Targ - Zakopane 2018! 

W Festiwalu brali udział wykonawcy z, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kirgistanu, Inguszeti oraz Polski

 

Laureaci z Polski 

WOKAL

GRAND PRIX MARTYNA ZYGADŁO - Woźniki Śląskie

 

KATEGORIA I

 

1 miejsca

Alicja Tracz -Janów Lubelski

2 miejsce

Pola Solarczyk - Kraków

Sonia Las - Nowy Targ

3 miejsce

Klara Smola - Tarnów

wyróżnienia:

Paulina Jarząbek

Natalia Gal - Nowy Targ

 

KATEGORIA II

1 miejsca

GABRIELA BORYS - Gdynia

MALWINA LAS - Nowy Targ

duet ZUZANNA POLAŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

WIKTORIA MUSZYŃSKA-Leszno

Zespół Wokalny "WIERCIPIĘTY"-Gdynia

 

2 miejsca

ALEKSANDRA BIELEWICZ - Bielsko- Biala

AMELIA KURANTOWICZ - Rokietnica

NELA ZAWADZKA - Węgrów

OLIWIA KOPIEC - Radomsko

 

3 miejsca

NATALIA WAWRZYŃCZYK - Lublin

JAGODA RATAJ - Katowice

 

wyróżnienia:

Dagmara Gromniak - Tarnów

Zuzanna Polańska - Gdynia

Aleksandra Tracz - Janów Lubelski

Kamila Tylek - Włosań

Wlasta Wysoczanska - Czarny Las

 

Kategoria III

1 miejsca

JULIA JARZĄBEK - Nowy Targ

AMELIA RYDZYŃSKA - Gdynia

KAROLINA SZCZUROWSKA - Skrzydlina

Duet - AMELIA RYDZYŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

Zespół Wokalny "GRANDA" -Gdynia

 

2 miejsca

DARIA ENGLOT - Oleśnica

ALICJA SPOREK - Gdynia

MICHAL MAKOWSKI - Dziepolc

 

3 miejsca

duet ADRIANNA GOZDZIK i ZUZANNA ORZEPIŃSKA - Kałuszyn

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA" - Kałuszyn

ADRIANNA GOŹDZIK - Kałuszyn

BEATA SUTOR - Nowy Targ

 

wyróżnienia:

Eliza Gąsiorowska - Tarnów

Dominika Popek - Gdynia

Magdalena Jędrzejak - Bielsko-Biala

Paulina Bryniarska - Nowy Targ

Marcelina Cieślik - Tarnów

Zuzanna Orzepińska - Kałuszyn

Julia Pietrzak - Siedlce

Aleksandra Wysokińska - Siedlce

Julia Drożdżynska - Gidle

Katarzyna Utratny - Zytno

 

Kategoria IV

 

1 miejsca

KRYSTIAN KUBOWICZ - Kraków

 

2 miejsca

MAGDA PANEK - Nowy Targ

MARIA MARKIEWICZ - Gidle

 

3 miejsce

PATRYCJA KOTARBA - Nowy Sącz

 

Kategoria V

 

1 miejsca

SZYMON GRZYWACZ - Kraków

PATRYK MORAWIK - Kielce

 

TANIEC

GRAND PRIX - ZESPÓŁ TANECZNY "KIK"-Pysznica

 

I MIEJSCA W ROZNYCH KATEGORIACH TANECZNYCH I WIEKOWYCH

 

Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny "ŁĘCZYCANIE" -Łęczyca

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej-Kutno

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA"-Kałuszyn

 

Zespół Taneczny "KORRIGANS"-Gdynia

Zespół Taneczny "FANTAZJA"-Zgierz

Zespół Taneczny "MODERNA"-Gdynia

duet OLWIA KOPIEC i KACPER KWARTA-Radomsko

Zespół Taneczny "SUPERNOVA"-Gdynia

GRATULUJEMY !!!