t15.png t16.png t17.png t18.png t19.png t11.jpg t22.png t01.jpg t08.jpg t21.png t20.png t13.png t14.png t12.png t02.jpg

Start

Aktualności:


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...


Kalendarz

« sierpień 2017 »
PnWŚCzPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Już wkrótce!!!!!
17.08-24.08.2017
Międzynarodowy Festiwal "My XXI Wiek "
Słoneczny Brzeg-Bułgaria

Polskę reprezentować będzie bardzo mocna i liczna ekipa Solistów, Zespołów Wokalnych i Zespołów Tanecznych.,
Do zobaczenia w Bułgarii!

GDYNIA OPEN - wyniki

GDYNIA OPEN FESTIWAL 
Laureaci Gdynia OPEN 2017

 

GRAND PRIX: Zespół wokalny Balbiny

 

Osobowość Festiwalu: Agata Semkow

 

Nagroda Publiczności dla zespołu wokalnego Kropki

 

W kategorii soliści i duety do lat 10 przyznano tytuły oraz nagrody rzeczowe w następujących podkategoriach:

Statuetka, nagroda i dyplom, Uśmiechnięte Rybki dla:

Paweł Szymański, Aleksandrów Łódzki
Nela Zawadzka, Węgrów
Joanna Goran, Gdynia
Duet: Róża Sawicz i Szymon Lubicki, Gdynia
Adam Kordowski, Gdańsk
Duet: Oskar Gomółka i Marta Popiel, Przygodzice
Stanisław Kukulski, Warszawa
Swietłana Boguska, Elbląg
Sebastian Walento, Suwałki
Wiktoria Kowalska, Chwaszczyno

Najmłodsze uśmiechnięte dla:

Victoria Konys, Gdynia
Marta Fibakiewicz, Konin
Jagoda Prokop, Kurzętnik

Wyróżnione uśmiechnięte rybki dla:

Duet: Maja Ceglarz i Aleksandra Wróblewska, Gdynia
Julia Kłosowska, Nowe Miasto Lubawskie
Aleksandra Wróblewska, Gdynia
Marysia Kurzydlak, Gorzkowice
Łukasz Kalinowski, Grudziądz
Pola Korthals, Swarzewo
Rozalia Kamińska, Gdynia

 

Kategoria soliści i duety 11-13 lat,

Statuetki i nagrody pieniężne:

I miejsce Karina Skwarczyńska, Porąbka
II miejsce Julia Chmielarska, Kraśnik
III miejsce Daria Domitrz, Warszawa

Dyplomy- Wyróżnienia:

Amelia Chodoła, Białobrzegi
Gabriela Borys, Gdynia
Duet: Zuzanna Polańska i Gabriela Borys, Gdynia
Aleksander Klembalski, Kutno
Paulina Napierała, Gdynia
Kacper Karol Kujawski, Szczecin

Adrianna Kordowska, Gdańsk
Szymon Sobczak, Górowo Iławeckie
Duet: Maja Gizicka i Nadia Krzyśko, Zielona Góra
Jagoda Rataj, Katowice

 

W kategorii soliści i duety 14-16 lat

Statuetki i nagrody pieniężne:

I miejsce Julia Jarząbek, Nowy Targ
II miejsce Julia Kukuć, Poznań
III miejsce Aleksandra Idkowska, Kórnik

Dyplomy- Wyróżnienia:

Oliwia Lach, Bielsko-Biała
Martyna Prochera, Wejherowo
Sara Lityńska, Ciechocinek
Mateusz Kalinowski, Grudziądz
Martyna Kaleta, Nowy Sącz
Julia Bojur, Zawady
Iga Brzezińska, Konin
Wiktoria Chojcan, Wrocław
Agata Misiak, Grudziądz
Duet: Dominika Popek & Amelia Rydzyńska

 

Kategoria soliści i duety 17-25 lat

Statuetki i nagrody finansowe:

I miejsce Szymon Grzybacz, Podwilk
II miejsce Lilit Minasyan, Szczecinek
II miejsce Filip Gesse, Rumia

III miejsce Duet: Martyna Kaleta i Krystian Kubowicz, Nowy Sącz/Kasina Wielka
III Julia Leśniewska, Szczecinek

Dyplom- wyróżnienia:

Alan Wittbrodt, Gdynia
Julia Raczyńska, Gdynia
Krystian Kubowicz, Kasina Wielka
Diana Bhatt, Boca Raton- USA- Floryda
Agata Wawrzyniak, Konin
Magdalena Romanowska, Suwałki
Karolina Słabińska, Suwałki

 

Kategoria zespoły wokalne do lat 12

Statuetki i nagrody pienieżne:

I miejsce Małe Beciaki
II miejsce Eski Floreski
III miejsce Groszki

Dyplomy- Wyróżnienia: 
Kabatinki
Fiołeczki
Kropki

 

Kategoria zespoły wokalne 13-16 lat

Statuetki i nagrody pieniężne:

I miejsce M.A.J.A.
II miejsce Granda
III miejsce Balbiny I

Dyplomy- wyróżnienia:

Beciaki
Wiercipięty
Impresja
Wianeczek

 

Kategoria zespoły wokalne 17-25 lat

Statuetka oraz nagroda pieniężna:

I miejsce Luz

 

GRATULUJEMY !!!