t17.png t02.jpg t12.png t15.png t18.png t13.png t14.png t08.jpg t01.jpg t16.png t22.png t19.png t20.png t11.jpg t21.png

Start

Aktualności:


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...


Kalendarz

« maj 2019 »
PnWŚCzPSN
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

                                       

 

  


Pogrzeb odbył się w Legnicy, 21 lutego na Cmentarzu Miejskim przy ul. Wrocławskiej.


W imieniu Rodziny dziękujemy wszystkim za obecność i wsparcie.

 

 

***********************************************************

 

Zakończyl się XVII Miedzynarodowy Festiwal -Konkurs INTERSHOW trwający od 04.-09 stycznia 2019 roku.

 

 

W Festiwalu uczestniczyło ponad 800 wykonawców z dziesięciu krajow: 

Niemcy, Bułgaria, Chiny, Łotwa, Estonia, Mołdawia, Białoruś, Ukraina, Rosja i Polska.

 

LAUREACI Z POLSKI

 

WOKAL ESTRADOWY

 

GRAND PRIX FESTIWALU:
 
NATALIA ASMAN Z KRAPKOWIC !!!!
  

Kat.I

 

1miejsce 

   APOLONIA JAKUBCZYK -Kielce

   ALA TRACZ -Janów Lubelski

 

 2.miejsce 

   NATALIA KUBIS-MROSZCZYK -  Kolbuszowa 

   HANNA JAKUBCZYK-Kielce

 

3. miejsce 

   KATARZYNA WOJTYCZKA-Nowy Targ 

   JUSTYNA STEFAŃSKA-Gdańsk    

   ZOFIA BASEK-Gdańsk 

   MAJA RZEPA-Tarnów

 

wyróżnienia 

   HANNA BASEK -Gdańsk 

   OLIWIER CIECHOLEWSKI -Gdańsk

 

KAT.II

  

1.miejsce 

   JAGODA RATAJ-Katowice 

   ALEKSANDRA KĘDRA-Humniska 

duet DAGMARA GROMNIAK I NATALIA         MICHALSKA -Tarnów

 

2.miejsce 

   LAURA GRABARCZYK-Gidle 

   KARINA SKWARCZYNSKA-Porąbka 

   EDYTA LIMANOWKA-Nowy Targ

 

3.miejsce 

   JAKUB DUDA-Nowy Targ 

   KRYSTIAN GIZICKI-Nowy Sącz 

   SZYMON WYPYCH -Gorzkowice 

   WIKTORIA SLISKOWSKA-Wierzbica 

   NATALIA OCHMANSKA-Kłobuck 

   NATALIA WAWRZYNCZYK-Lublin

 

Wyróżnienie 

   DAGMARA GROMNIAK-Tarnów 

   JOANNA SNOCH-Nowe Miasteczko 

   ANDRZEJ BOGUSZEWSKI-Gdańsk 

   MICHAŁ POLICHT 

   OLA TRACZ-Janów Lubelski 

   AURELIA WOJENSKA-Nowy Targ

 

WOKAL LUDOWY

 

3.miejsce 

   NATALIA OCHMANSKA-Kłobuck

  

KATEGORIA III

  

1miejsce 

   BEATA SUTOR-Nowy Targ 

   MARLENA MAZGAJ-Mszana Dolna 

   MICHAŁ MAKOWSKI-Dziepolc 

   VANESSA SIWY-Twardawa

 

2.miejsce 

   MARTYNA PLEWA -Nowy Targ 

   KAROLINA ZIEMLICKA -Lubin 

   JULIA DROZDZYNSKA- 

   KATARZYNA UTRATNY-Zytko

 

3.miejsce 

   ELIZA GĄSIOROWSKA-Tarnów 

   JULIA PIETRZAK-Kałuszyn

 

Wyróżnienie

   MARCELINA CIEŚLIK-Tarnów 

   GABRIELA GOLEC-Tarnów 

   JULIA ROKITA- 

   NATALIA TOPCZEWSKA-Częstochowa 

   JAKUB CISKOWSKI-Nowe Miasteczko 

   ZUZANNA ORZEPINSKA-Kałuszyn

 

KATEGORIA IV

  

1.miejsce

   OLIWIA LACH-Bielsko Biała

  

KATEGORIA V

  

Wyróżnienia

   ANNA STANKIEWICZ-Gdańsk 

   KAROLINA ZAPALA-Kielce 

   AGNIESZKA FIRMANTOWSKA-Kielce

  

TANIEC

  

TANIEC LUDOWY

 

Kat.I

  

2.miejsce

   'KASIANIECKA"-Kałuszyn

 

Kat.II

 

1.miejsce 

   "ŁĘCZYCANIE"-Łęczyca

  

TANIEC KLASYCZNY

  

Kat.II

 

2.miejsce

   "ETIUDA"-Nowy Sącz

 

solo

 

3.miejsce

   OLIWIA SYCHOWSKA-Nowy Sącz 

   SANDRA MARMON- Nowy Sącz

 

Wyróżnienie

   ALEKSANDRA WALCZAK-Nowy Sącz 

   WIKTORIA ZIECINA-Nowy Sącz

  

TANIEC NOWOCZESNY

  

Kat.I

 

2.miejsce

   'FANTAZJA"-Zgierz 

   "EKSPLOZJA"-Kałuszyn

 

Wyróżnienie

   Duet I "EKSPLOZJA"-Kałuszyn 

   Duet II "EKSPLOZJA"-Kałuszyn

  

Kat.II

 

1.miejsce 

   "KIE"-Łęczyca

 

solo

 

Wyróżnienia

   IZA GARBACZ-Nowy Targ

 

Kat.III

 

1.miejsce 

   "KLEKS"-Siemianowice

 

 

 

 GRATULUJEMY LAUREATOM !!!!!

 

 

 

 

*****************************************************************

 

Wesołych, zdrowych i rodzinnch 

 

Świąt Bożego Narodzenia

 

oraz

 

wszelkiej pomyślności i mnóstwa sukcesów

 

w Nowym 2019 Roku!!!

 

 

We wish Marry Christmas

 

and Happy New Year 2019!!!

 

 

Eurofestiwale

 

 

 

************************************************************

 

 

Jubileuszowa XX edycja !!!

 

International Music Festival

 

"TRA LA LA"

 

13-18 sierpień 2019

 

Ochrid & Bitola, Macedonia !!!

 

 

 

 

 

Wszelkie informacje u p. Krystyny Piotrowskiej.

 

 

***********************************************************************

 

NASZE GRATULACJE !!!!!

 

Niesamowity sukces!!!!

 

Roksana Węgiel 

 

zwyciężczynią

 

JUNIOR EUROVISION 2018 !!!!!

 

BRAWO ROKSANA!!!!

 

 

 

 

 

 

 

***********************************************************

 

Gorąco zapraszamy!!!

 

Wokalistów i zespoły wokalne,

zespoły taneczne, tancerzy oraz instrumentalistów!

 

Na:

 

 

ХVII Międzynarodowy Festiwal

 

 

 

«INTERSHOW-2019»

 

 

 Miejski Ośrodek Kultury - Nowy Targ.

 

 

 04 – 09 stycznia 2019

 

 

Zgloszenia do 25.11.2018!

 

 

 

 

                                                                     


 ************************************************************************************************************
 
**************************************************************************
Gratulujemy wszystkim uczestnikom I Edycji Programu "The Voice Kids" wspaniałych wykonań. W szczególności pragniemy podziękować i pogratulować wielokrotnym uczestnikom naszych Festiwali: Roksanie Węgiel (gratulacje podwójne),Wiktorii Tracz, Neli Zawadzkiej, Oliwii Kopiec, Gabrysi Borys, Erykowi Waszczukowi, Zuzi Janik oraz Karolina Szczurowskiej.
 
Wielokrotnie z wielkim powodzeniem reprezentowaliście Eurofestiwale na  Miedzynarodowych Konkursach w Polsce, we Wloszech, w Bulgarii, na Malcie, w Macedonii, Danii oraz Gruzji.
 
Jest nam bardzo miło, że Wasza praca, talent i samozaparcie, wysiłek i poświęcenie Rodziców i Instruktorów zostały docenione.
 
WIELKIE GRATULACJE
Do zobaczenia na Eurofestiwalach wkrótce.
 
Krystyna Piotrowska wraz z zespołem www.eurofestiwale.pl
 
 

Krystyna Maria Piotrowska